דף הבית >> אינטרקום >> Visonic, VXS 10
 

Visonic, VXS 10

 מחיר מחירון: 0.00 ₪
מחיר באתר: 0.00 
 

דמי משלוח: 0.00
אחריות: 0
זמן אספקה באמצעות שליח:  ימי עסקים
יצרן: 

קניה מאובטחת
קניה מאובטחת
  

מידע נוסף
מערכת בקרת כניסה לדלת בודדת המתאימה למשרדים בתים פרטיים.VXS 10 ניתן לתכנות של עד 300 תגי קרבה. הקורא עמיד בפני מים ומתאים  להתקנה חיצונית.
מערכת בקרת כניסה עצמאית המתאימה להתקנה במשרדים ובתים פרטיים לבקרה על דלת בודדת, כגון דלת כניסה לבית, משרד, מעבדה וחדרי מחשבים.
המערכת הפועלת בטכנולוגיית קירבה מכילה בקר וקורא תגי קירבה.
המערכת תוכננה לפשטות בהתקנה, תכנות מהיר ופעולה אמינה.
הקורא עמיד בפני מים ומתאים להקנה חיצונית.
תגי קירבה נוספים ניתנים בנפרד.
המשתמש נושא תג קירבה שבו צרוב קוד סודי, אותו עליו לקרב אל הקורא.זיהוי הקוד על ידי המערכת כמורשה יגרום לפתיחת הדלת.


 


 
 
ערכות מיגון

חברת T.R.P אלקטרוניקה היא חברה ותיקה המתמחה בציוד אלקטרוני ובמערכות אבטחה. בין המוצרים שלנו ציוד הגברה וסאונד, ציוד היקפי למחשבים ולטלפונים חכמים, מצלמות אבטחה, רמקולים, מכשירי ניווט וגם פטיפונים וציוד צילום.

מערכות אבטחה לא מה שחשבתם

הצורך של אנשים במיגון בתיהם עלה מאוד בשנים האחרונות. ברשותנו ציוד מתקדם לאבטחת הבית והעסק, אותו ניתן לרכוש כמערכת מקיפה או כציוד בודד.

מערכת מיגון לבית כוללת מצלמות אבטחה משוכללות מסוגים שונים אותן ניתן להתקין במיקומים אסטרטגיים בבית, מערכות שליטה ובקרה הכוללות אינטרקום, מערכות כריזה וקודנים ומערכות אזעקה משוכללות הפועלות במספר טכנולוגיות שונות, אך גם נוחות לתפעול על ידי כל דיירי הבית או עובדי המשרד.

מי שאינו מעוניין בהתקנת מערכת מיגון כוללת, יכול לרכוש מוצרים בודדים כגון אינטרקום או קודן בלבד. מוצרים אלו, אף על פי שאינם מעניקים מיגון כולל כפי שנותנת המערכת בשלמותה, מגבירים מאוד את תחושת הביטחון משום שהם שולטים במי שנכנס לבית, למשרד או לחצר.

ציוד האלקטרוניקה שלנו כולל מגוון רחב של מוצרים, החל ממוצרי פנאי ובידור וכלה במוצרים כגון כרטיסי מסך, מכשירי ניווט וציוד צילום מתוצרתן של החברות המתקדמות בעולם,

לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו למספר 03-5500236.
זוגלובק
תנובה
גינדי
פוקס
בלינסון
פזגז
בין לקוחותינו
כל הזכויות שמורות לחברת TRP אלקטרוניקה  |   שירות לקוחות: 03-5500-236   |    פקס: 03-550-0749    |   יועץ מכירות: 03-550-0236