דף הבית >> מערכות אזעקה >> אזעקה אלחוטית >> Visonic PowerMaxPlus
 

Visonic PowerMaxPlus

 מחיר מחירון: 0.00 ₪
מחיר באתר: 0.00 
 

דמי משלוח: 0.00
אחריות: 0
זמן אספקה באמצעות שליח:  ימי עסקים
יצרן: 

קניה מאובטחת
קניה מאובטחת
  

מידע נוסף
פתרון מושלם לבקרת הבית או המשרד!!
מערכת פאוור-מקס פלוס (PowerMaxPlus® ) מתוכננת לשלב את כל המערכות הקיימות היום בבית החכם למערכת ניהול אחת. פאוור-מקס הינה בעלת טכנולוגיה מתוחכמת המאפשרת לה לפעול במגוון רחב של פעילות כולל בסביבה של חיות מחמד.
המערכת PowerMaxPlus® מאפשרת שליטה בכל סביבת הבית שלהם או המשרד, במתקני האבטחה, מיזוג האויר, מכשירי החשמל, תאורה וכו' – באמצעות שלט ידידותי או טלפון סלולרי. הממשק (התיאור הגרפי) של הפקודות הנדרשות לשימוש במערכת הינן פשוטות להבנה ואף מלוות בהסבר קולי (ב 22 שפות).
מערכת אבטחה, אוטומציה ביתית ובקרה אלחוטית זאת יכולה לשלוט ב- 30 אזורים עם מגוון רחב של חיישנים, כולל רגשי אינפרא-אדום פסיביים-אלחוטיים המשמשים במערכות התראה, חיישני תנועה ה"מחוסנים" מפני תנועת בעלי חיים אך מתריאים על תנועת בני-אדם בשטח המבוקר באמצעותם. 
כמו כן, מערכת הבקרה מאפשרת שליטה בחיישנים לשבירת-זכוכית (חלונות), דליפת גז, עשן, הצפת מים ומגנטים לגלוי פתיחת דלת/חלון.
במקרה של גלוי תרחיש אבטחה (זיהוי פעילות חריגה) המערכת מעבירה אוטומטית דו"ח למוקד אבטחה ובאותה עת שולחת התראה דיגיטלית וקולית לטלפונים שנקבעו מראש. יכולת המערכת לקיים תקשורת דו צדדית מאפשרת לבעלי הבית לתקשר עם הילד, קשיש או בן בית אחר הנמצא באיזור השליטה בשעת חירום.
כל הפונקציונליות הזאת "ארוזה" במענה אחד קל לפריסה ולהפעלה בבית או במשרד. פאוור- מקס פלוס הינה מערכת אלחוטית הניתנת להתקנה תוך זמן קצר מאד ללא צורך בשבירת קירות.
מאפיינים:
·         בקרה וניהול של עד 30 אזורים.
·         תקשורת טלפונית דופלקס -  המאפשרת שיחה ללא מגע יד ב 2 הכיוונים.
·         אפשרות חיבור סירנה אלחוטית MCS-700
·         אפשרות חיבור למתאם סלולרי (מתאם GSM בנוסף לקשר הטלפוני הקווי) המאפשר שליחת הודעת טקסט (SMS) - הודעה שקטה
·         אפשרות להוספת מודול מצלמות (WEB COMMUNICATOR) המאפשר לראות את המתרחש בזמן אמת.
·         אפשרות חיבור למערכות X10 של ה"בית החכם".
·         מאפייני ביצוע גבוהים וייחודיים, פשטות בהתקנה, ופשטות אינטואיטיבית בהפעלה גורמים לפאוור-מקס פלוס להיות פתרון יוצא מן הכלל לנהול "בית חכם". 
העברת דווח על תרחיש (זיהוי המערכת לפעילות חשודה): מוקד אבטחה, טלפונים.
·         ניתן לקבוע הפעלה ע"י תרחישים שונים – תקשורת דו-צדדית.
·         אפשרויות תיכנות גמישות.
·         שליטה על המערכת באמצעות שלט-רחוק או טלפון סלולרי.
·         ממשק בקרה גרפי אינטואיטיבי עם הסבר קולי, הקיים ב 22 שפות (עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, ספרדית ועוד).
·         התקנה פשוטה ומהירה ללא פגיעה בסביבת ההתקנה.
האריזה כוללת:
·          רכזת PowerMaxPlus  עם סירנה פנימית וחייגן
·          סט סוללות נטענות.
·          מגנט אלחוטי כולל סוללה, ברגים ודף מידע להתקנת הגלאים וכיוונם.
·          גלאי נפח אלחוטי פנימי, כולל סוללות, ברגים ודף מידע להתקנת הגלאים וכיוונם.
·          שלט-רחוק אלחוטי
·         מדריך למשתמש.


 


 
 
ערכות מיגון

חברת T.R.P אלקטרוניקה היא חברה ותיקה המתמחה בציוד אלקטרוני ובמערכות אבטחה. בין המוצרים שלנו ציוד הגברה וסאונד, ציוד היקפי למחשבים ולטלפונים חכמים, מצלמות אבטחה, רמקולים, מכשירי ניווט וגם פטיפונים וציוד צילום.

מערכות אבטחה לא מה שחשבתם

הצורך של אנשים במיגון בתיהם עלה מאוד בשנים האחרונות. ברשותנו ציוד מתקדם לאבטחת הבית והעסק, אותו ניתן לרכוש כמערכת מקיפה או כציוד בודד.

מערכת מיגון לבית כוללת מצלמות אבטחה משוכללות מסוגים שונים אותן ניתן להתקין במיקומים אסטרטגיים בבית, מערכות שליטה ובקרה הכוללות אינטרקום, מערכות כריזה וקודנים ומערכות אזעקה משוכללות הפועלות במספר טכנולוגיות שונות, אך גם נוחות לתפעול על ידי כל דיירי הבית או עובדי המשרד.

מי שאינו מעוניין בהתקנת מערכת מיגון כוללת, יכול לרכוש מוצרים בודדים כגון אינטרקום או קודן בלבד. מוצרים אלו, אף על פי שאינם מעניקים מיגון כולל כפי שנותנת המערכת בשלמותה, מגבירים מאוד את תחושת הביטחון משום שהם שולטים במי שנכנס לבית, למשרד או לחצר.

ציוד האלקטרוניקה שלנו כולל מגוון רחב של מוצרים, החל ממוצרי פנאי ובידור וכלה במוצרים כגון כרטיסי מסך, מכשירי ניווט וציוד צילום מתוצרתן של החברות המתקדמות בעולם,

לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו למספר 03-5500236.
זוגלובק
תנובה
גינדי
פוקס
בלינסון
פזגז
בין לקוחותינו
כל הזכויות שמורות לחברת TRP אלקטרוניקה  |   שירות לקוחות: 03-5500-236   |    פקס: 03-550-0749    |   יועץ מכירות: 03-550-0236