דף הבית >> מערכות אזעקה >> אזעקה קווית >> ProSYS, RISCO
 

ProSYS, RISCO

 מחיר מחירון: 0.00 ₪
מחיר באתר: 0.00 
 

דמי משלוח: 0.00
אחריות: 0
זמן אספקה באמצעות שליח:  ימי עסקים
יצרן: 

קניה מאובטחת
קניה מאובטחת
  

מידע נוסף
מערכת האבטחה המשולבת פרוסיס הינה מערכת מודולארית וגמישה הניתנת להרחבה החל מ-8 אזורים ועד 128 אזורים. המערכת תוכננה לתת מענה למגוון רחב של דירישות השוק העסקי והמסחרי,
תוך הקפדה על פשטות הפעלה ותכנות, הן עבור המתקין והן עבור המשתמש.
תכונות המערכת כוללות שילוב עם מערכת בקרת כניסה, כרטיס תקשורת נתונים TCP/IP', הרחבה אלחוטית, כרטיס קול אינטראקטיבי, גלאים מכותבים ועוד.
טכנולוגית ה-BUS מאפשרת שליטה ואבחנה מרחוק לניטור מהיר ויעיל של בעיות, משפטת את אופן ההתקנה וחוסכת זמן ועלויות חיווט. תכונות אלה הופכות את מערכת הפרוסיס למערכת האבוחה המועדפת לשימושים מסחריים, מוסדיים וביתיים.


 


 
 
ערכות מיגון

חברת T.R.P אלקטרוניקה היא חברה ותיקה המתמחה בציוד אלקטרוני ובמערכות אבטחה. בין המוצרים שלנו ציוד הגברה וסאונד, ציוד היקפי למחשבים ולטלפונים חכמים, מצלמות אבטחה, רמקולים, מכשירי ניווט וגם פטיפונים וציוד צילום.

מערכות אבטחה לא מה שחשבתם

הצורך של אנשים במיגון בתיהם עלה מאוד בשנים האחרונות. ברשותנו ציוד מתקדם לאבטחת הבית והעסק, אותו ניתן לרכוש כמערכת מקיפה או כציוד בודד.

מערכת מיגון לבית כוללת מצלמות אבטחה משוכללות מסוגים שונים אותן ניתן להתקין במיקומים אסטרטגיים בבית, מערכות שליטה ובקרה הכוללות אינטרקום, מערכות כריזה וקודנים ומערכות אזעקה משוכללות הפועלות במספר טכנולוגיות שונות, אך גם נוחות לתפעול על ידי כל דיירי הבית או עובדי המשרד.

מי שאינו מעוניין בהתקנת מערכת מיגון כוללת, יכול לרכוש מוצרים בודדים כגון אינטרקום או קודן בלבד. מוצרים אלו, אף על פי שאינם מעניקים מיגון כולל כפי שנותנת המערכת בשלמותה, מגבירים מאוד את תחושת הביטחון משום שהם שולטים במי שנכנס לבית, למשרד או לחצר.

ציוד האלקטרוניקה שלנו כולל מגוון רחב של מוצרים, החל ממוצרי פנאי ובידור וכלה במוצרים כגון כרטיסי מסך, מכשירי ניווט וציוד צילום מתוצרתן של החברות המתקדמות בעולם,

לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו למספר 03-5500236.
זוגלובק
תנובה
גינדי
פוקס
בלינסון
פזגז
בין לקוחותינו
כל הזכויות שמורות לחברת TRP אלקטרוניקה  |   שירות לקוחות: 03-5500-236   |    פקס: 03-550-0749    |   יועץ מכירות: 03-550-0236