דף הבית >> מאמרים >> בידורית
 
מהי בידורית ולמה היא משמשת 
 
כל מי ששמע ויודע מהי בידורית, מכיר באיכויותיה, כמו נוחות בהפעלה וסאונד ברמה גבוהה ביותר. אתם יכולים ליהנות ממגוון עשיר של בידוריות, המתאימות לשימוש אישי או להפקת אירועים מוסיקליים.

השם בידורית, עבור הרבה אנשים, אינו אומר דבר. אך עבור אחרים, העוסקים במוסיקה בתור עבודה או כתחביב קבוע, הוא אומר הרבה דברים טובים ומהנים.
 
מהי בידורית ואילו סוגי בידורית ניתן למצוא היום בשוק

 בידורית קלה ניידת ME-7 MP3 מבית BTSבידורית הינה מערכת הגברה הכוללת רמקול, מגבר, פנל שליטה אחורי על עוצמת ההגברה, וגם, חיבורים למיקרופונים. מערכת ההגברה של בידורית, כוללת גם נגן דיסקמן.

ניתן למצוא היום מספר דגמים של בידורית:

* בידורית ניידת – שהיא בידורית על גלגלים
* בידורית אלחוטית – בידורית בעלת מיקרופון אלחוטי מובנה
* בידורית נטענת – בידורית הכוללת סוללה פנימית נטענת.
* בידורית אלחוטית ניידת נטענת – בידורית זו מכילה את כל המרכיבים ביחד.

היתרון הבולט של בידורית בהשוואה למערכות דומות, טמון ביחידת הרמקול.
יתרון הזה של בידורית, שבו כל הפונקציות מרוכזות במקום אחד, הופך מצבים של הפעלה, הקמה ואחסון של המכשיר לקלים ופשוטים יותר.
 
ההבדלים בין בידורית אלחוטית ניידת על גלגלים לבין בידוריות אחרות

המגוון העשיר של סוגי בידוריות, עלול להקשות על מי שמחפש בידורית בעלת תכונות מיוחדות. אין ספק, שמי שצריך בידורית לריצות ג'וגינג, יוכל להסתפק בדגם זעיר ופשוט של בידורית, בניגוד, למי שרציך בידורית למטרת הפקת אירוע כמו, מסיבת ריקודים.

 בידורית אישית YB-508 BTSבידורית אלחוטית ניידת נטענת אהובה במיוחד על אנשים שעובדים וחיים ממוסיקה.

בין אם מדובר באירוע כמו מסיבת סיום בבית הספר, או הופעה של להקה באירוע מול קהל באולם, בידורית אלחוטית ניידת על גלגלים, מספקת את הסחורה.
כשאתם עובדים עם בידורית, אתם יכולים לסמוך על איכות הסאונד שהיא תפיק בכל רגע נתון. כשברשותכם בידורית אלחוטית ניידת על גלגלים, אתם משמשים כתזמורת של אדם אחד.

אתם יכולים לחבר את הבידורית למחשב הנייד שלכם, ולסמוך על ביצועיה של הבידורית, ללא חשש של תקלה או אי נעימות אחרת.
 
מהי בידורית נישאת ניידת

בידורית נישאת ניידת מתאימה לנסיעות בתחבורה ציבורית, במכונית עם חברים ולהליכות. בידורית נישאת ניידת, אינה מומלצת לשימוש בנזמן נהיגה.
כשאתם נוהגים, מומלץ להישאר מחוברים לפעילות הנהיגה מבלי שהמוסיקה תיכנס ישירות למוח.

אתם יכולים ליהנות מהבידורית שלכם, כשאתם יוצאים להליכות הרגילות שלכם, או כשמישהו אחר נוהג.

אם אתם מעוניינים לרכוש בידורית ניידת לשימוש אישי או בידורית למטרות מקצועיות, אתם מוזמנים לבקר באתר של TRP אלקטרוניקה ולהתרשם ממגוון עשיר של מבצעים של מוצרי אלקטרוניקה איכותיים של החברות המובילות בעולם.
ערכת בידורית
ערכת בידורית
 
ערכות מיגון

חברת T.R.P אלקטרוניקה היא חברה ותיקה המתמחה בציוד אלקטרוני ובמערכות אבטחה. בין המוצרים שלנו ציוד הגברה וסאונד, ציוד היקפי למחשבים ולטלפונים חכמים, מצלמות אבטחה, רמקולים, מכשירי ניווט וגם פטיפונים וציוד צילום.

מערכות אבטחה לא מה שחשבתם

הצורך של אנשים במיגון בתיהם עלה מאוד בשנים האחרונות. ברשותנו ציוד מתקדם לאבטחת הבית והעסק, אותו ניתן לרכוש כמערכת מקיפה או כציוד בודד.

מערכת מיגון לבית כוללת מצלמות אבטחה משוכללות מסוגים שונים אותן ניתן להתקין במיקומים אסטרטגיים בבית, מערכות שליטה ובקרה הכוללות אינטרקום, מערכות כריזה וקודנים ומערכות אזעקה משוכללות הפועלות במספר טכנולוגיות שונות, אך גם נוחות לתפעול על ידי כל דיירי הבית או עובדי המשרד.

מי שאינו מעוניין בהתקנת מערכת מיגון כוללת, יכול לרכוש מוצרים בודדים כגון אינטרקום או קודן בלבד. מוצרים אלו, אף על פי שאינם מעניקים מיגון כולל כפי שנותנת המערכת בשלמותה, מגבירים מאוד את תחושת הביטחון משום שהם שולטים במי שנכנס לבית, למשרד או לחצר.

ציוד האלקטרוניקה שלנו כולל מגוון רחב של מוצרים, החל ממוצרי פנאי ובידור וכלה במוצרים כגון כרטיסי מסך, מכשירי ניווט וציוד צילום מתוצרתן של החברות המתקדמות בעולם,

לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו למספר 03-5500236.
זוגלובק
תנובה
גינדי
פוקס
בלינסון
פזגז
בין לקוחותינו
כל הזכויות שמורות לחברת TRP אלקטרוניקה  |   שירות לקוחות: 03-5500-236   |    פקס: 03-550-0749    |   יועץ מכירות: 03-550-0236