דף הבית >> אודות
 
חברת T.R.P אלקטרוניקה מוכרת ומתקינה ציוד אלקטרוניקה ומערכות מיגון ואבטחה.

בין לקוחות החברה, חברה משפחתית המנוהלת על ידי שני אחים, תמצאו חברות כמו זוגלובק, סנו, תנובה, פזגז ומועצות מקומיות ועירוניות שונות.

החברה הוקמה בשנת 1994 ומאז מתמחה בייבוא מוצרים באיכות הגבוהה ביוצר, התאמתם לצרכי הלקוח והתקנת הציוד תוך אינטגרציה עם מערכות אחרות בבית.

המוצרים שלנו

אצלנו תמצאו ציוד אבטחה – מצלמות, קודנים, אינטרקום, מערכות כריזה ואזעקה, ציוד צילום, טאבלטים וציוד היקפי לטלפונים חכמים, רמקולים, פטיפונים וציוד הגברה וסאונד, ציוד היקפי למחשב וקונסולות משחקים.

כל המוצרים שלנו הם מוצרים שעומדים בתקנים הגבוהים ואנו בוחרים לעבוד עם החברות האמינות ביותר בעולם, כדי להביא לכם ציוד משוכלל שיחזיק אצלכם זמן רב.

לחברתנו מעבדה מקצועית לציוד מיחשוב וסלולר אשר מספקת שירותי תיקונים לחברות ורשויות ברחבי הארץ.

חברתנו "מחברת" את לקוחותיה לפתרון האבטחה המתאים להם ביותר, לתיאום פגישת היכרות ולקבלת שירותי ייעוץ מקצועיים התקשרו למספר 03-5500236.
  
טלפון: 03-5500236
פקס: 03-5500749
דואר אלקטרוני: trp.elc@gmail.com
 
 
ערכות מיגון

חברת T.R.P אלקטרוניקה היא חברה ותיקה המתמחה בציוד אלקטרוני ובמערכות אבטחה. בין המוצרים שלנו ציוד הגברה וסאונד, ציוד היקפי למחשבים ולטלפונים חכמים, מצלמות אבטחה, רמקולים, מכשירי ניווט וגם פטיפונים וציוד צילום.

מערכות אבטחה לא מה שחשבתם

הצורך של אנשים במיגון בתיהם עלה מאוד בשנים האחרונות. ברשותנו ציוד מתקדם לאבטחת הבית והעסק, אותו ניתן לרכוש כמערכת מקיפה או כציוד בודד.

מערכת מיגון לבית כוללת מצלמות אבטחה משוכללות מסוגים שונים אותן ניתן להתקין במיקומים אסטרטגיים בבית, מערכות שליטה ובקרה הכוללות אינטרקום, מערכות כריזה וקודנים ומערכות אזעקה משוכללות הפועלות במספר טכנולוגיות שונות, אך גם נוחות לתפעול על ידי כל דיירי הבית או עובדי המשרד.

מי שאינו מעוניין בהתקנת מערכת מיגון כוללת, יכול לרכוש מוצרים בודדים כגון אינטרקום או קודן בלבד. מוצרים אלו, אף על פי שאינם מעניקים מיגון כולל כפי שנותנת המערכת בשלמותה, מגבירים מאוד את תחושת הביטחון משום שהם שולטים במי שנכנס לבית, למשרד או לחצר.

ציוד האלקטרוניקה שלנו כולל מגוון רחב של מוצרים, החל ממוצרי פנאי ובידור וכלה במוצרים כגון כרטיסי מסך, מכשירי ניווט וציוד צילום מתוצרתן של החברות המתקדמות בעולם,

לתיאום פגישה ולקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו למספר 03-5500236.
זוגלובק
תנובה
גינדי
פוקס
בלינסון
פזגז
בין לקוחותינו
כל הזכויות שמורות לחברת TRP אלקטרוניקה  |   שירות לקוחות: 03-5500-236   |    פקס: 03-550-0749    |   יועץ מכירות: 03-550-0236